Diagonální míchačka SKIOLD UNI-MIX

Míchá i malé množství
Účinné míchání i pro přísady tuku a melasy
Snadné přidávání koncentrátů
Dostupná ve třech velikostech: 500, 1000 a 1500 kg
Vhodná pro umístění na tenzometry
Robustní konstrukce s pohonem s převodovkou
Vysoká přesnost míchání – také u vlhkých materiálů

SKIOLD Uni-Mix Diagonální míchačka

Efektivní míchání

Míchačka SKIOLD UNI-MIX je velmi vhodná pro přesné míchání téměř všech mletých či granulovaných surovin. Navíc je možné během míchání přidat tekuté komponenty jako tuk, melasu a olej. Princip míchání pomocí robustního a pomalu se otáčejícího šneku ve spodní části míchačky je šetrný ke struktuře surovin, a proto je míchačka UNI-MIX velmi vhodná také pro míchání krmiva pro dobytek a pro telata, které obsahuje mačkaný materiál.

Nízká hlučnost a provoz bez vibrací

Robustní šnek o průměru 250 mm je v míchačkách UNI-MIX 1000 a 1500 upevněný na obou koncích pomocí dvou přírubových ložisek. Šnek se otáčí velmi pomalu a je poháněný motorem s převodovkou. Tato konstrukce umožňuje téměř bezhlučný provoz bez vibrací. To umožňuje snadné začlenění míchačky do počítačem řízené linky na výrobu krmiv, kde je míchačka umístěna na tenzometrických vahách.

Více velikostí

Podle požadavků na spotřebu krmiva lze SKIOLD UNI-MIX dodat ve třech modelech: 500 kg, 1 000 kg a 1 500 kg. Nejmenší model UNI- -MIX 500 má menší míchací šnek (průměr 135 mm), který je poháněný řetězem a klínovým řemenem. Všechny míchačky UNI-MIX jsou standardně dodávané s ručně ovládaným výpustním šoupětem, ale lze je vybavit také vyprazdňovacím šnekem. Dále je k dispozici chladící ventilátor pro zamezení kondenzace vody, což je důležité zvláště při míchání vlhkých a zahřátých materiálů. Pro přidávání tekutých přísad lze dodat čerpadlo.

Diagonální míchačka ​SKIOLD UniMix 1000

Technické údaje diagonální míchačky SKIOLD Unimix 1000
Kapacita míchání (t/h) 3
Velikost dávky (suché složky, kg) 1000
Doba vyprazdňování (minuty) 8-10
Doba míchání (suché přísady, minuty) 10 -15
Doba míchání (s přidáním tekutin do <3 %): 15 -20
Přesnost míchání 1:100.000
Motor (kW) 4
Hmotnost samotné míchačky (kg) 440
Kapalina max. 6%
Úhel míchačky 27°
Pohon motor s převodovkou